Hakkımızda | Mor Ev Perde
Hakkımızda

Mor Ev Perde

Perde Tasarım & Duvar Kağıdı

Ustalarımızın sektörde geçirdiği 20 yılı aşkın sürenin ardında kurumsallaşmanın ve değişen trendlerin neticesi olarak oluşan Mor Ev Perde, bugünlere kaliteli ürün ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ulaşmış olup her daim ürün ve işçilik anlayışını bir üst seviyeye çıkarma çabasında olmuştur. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her şehrinde hizmet veren ve ülkemize katma değer sağlayan şirketimiz Perde ve Duvar Kağıdı sektöründe emin adımlarla ilerlemek çabasındadır.

Ürünlerinde kalite ve estetiği benimsemiş olan Mor Ev Perde, her daim sektörün takipçisi olmuş ve iyi ürünü tamamlayan en büyük etkenin iyi hizmet olduğu anlayışını benimsemiştir. Bu doğrultuda kurumsal bir çatı altında bulunan, sektörün öncüleriyle iş yapan, emin adımlarla iyi bir yer edindiği perde ve duvar kağıdı sektöründe liderliği hedefleyen şirketimiz, amacından şaşmadan, emin adımlarla bu doğrultu da ilerlemektedir.

Sektörde hedeflediği yere emin adımlarla ilerleyen Mor Ev Perde, kaliteyi misyon edinerek kaliteli hizmet sunmaya kuruluşundan itibaren devam etmektedir ve sürekliliğinin sağlanacağı her daim güvence altındadır. İşinin her aşamasında müşteri ilişkilerine ve yaptığı işe önem veren şirketimiz, müşteri memnuniyetini prensip edinmiş, misyonunun değişmeyen yapı taşları arasına eklemiştir.
Markalarımız